top of page

Strážní a ochranná služba

Naši profesionálové nabídnou vždy něco navíc. Skvěle reprezentují, vždy ochotně poradí a pomohou.

Strážní služba

Tváří firmy jsou její zaměstnanci, kteří přichází do styku s klientem. Proto v našem týmu najdete jen profesionální pracovníky, kteří mají bohaté zkušenosti se strážní službou a ochrannou objektů.

Ušetří vám hodně času, starostí a peněz. Postarají se o:

 • kontrolu vstupu do objektu

 • evidenci a kontrolu vozidel

 • sledování kamerového systému a o zásah v případě narušení

 • hlídkování a sledování zda je vše tak, jak má být

 • ochranu zaměstnanců

 • rychlé reakce v případě živelné pohromy

 • o přejímku zásilek v mimopracovní době

 • výdej klíčů

 • ohlašování návštěv a o vše, co byste očekávali od profesionální strážní služby.

Řekněte si, co potřebujete řešit ve vaší firmě a domluvíme se!

66.png
Strážní

Recepční služby

Příjemné a profesionální recepční by měly být ve firmách standardem. Starají se o první dojem z firmy, do které přicházíte. Ty, které spolupracují s námi, jsou nejen milé, ale také šikovné. Zvládnou se kompletně postarat o všechny činnosti  spojené s recepcí:

 • poskytnou návštěvníkům informace a ohlásí je a doprovodí

 • postarají se o příjem, výdej a evidenci poštovních zásilek

 • obslouží telefonní ústřednu

 • mohou dohlédnout na bezpečnost objektu

Naši zaměstnanci jsou vždy upraveni a ve firemní uniformě. Můžeme se domluvit i na noční směně. V našem týmu jsou i zaměstnanci se znalostí cizích jazyků. Pokud hledáte spolehlivé pracovníky pro recepční službu, obraťte se na nás!

33.png
Recepce

Obsluha šaten a úschoven

Pořádáte společenskou, kulturní nebo firemní akci? Dorazí hodně lidí a budete potřebovat zajistit, aby si všichni v pohodě odložili? Rádi vám doručíme zaměstnance, kteří se postarají o bezproblémový a rychlý chod šatny nebo úschovny. Zařídíme příjem a výdej šatstva, jeho ochranu před odcizením, úschovnu mobilních telefonů a notebooků, úschovnu kamer a fotoaparátů, ... stačí se na nás obrátit a domluvit, o co vše by se měli naši zaměstnanci starat a co střežit jako oko v hlavě!

V neposlední řadě jsou všichni členové našeho týmu ve společenském oblečení podle typu akce.

aiga_coat_check-512.png
Obsluha šaten

Parkovací služba

Postaráme se o provoz vašeho parkoviště. Ať už se jedná o jednorázovou akci nebo o obsluhu parkoviště při běžné provozu. Na základě vašich požadavků se domluvíme, jak bude spolupráce probíhat. Naši zaměstnanci mohou být ve společenském oděvu nebo ve standardním stejnokroji, který mají doplněny o bezpečnostní reflexní prvky. Mohou se postarat i o výběr parkovného, regulaci provozu při vjezdu a výjezdu nebo o určování a organizaci míst na parkovišti.

Samozřejmostí je pak pro nás dohled nad parkujícími vozidly, znalost regulace provozu na parkovišti a dodržení manipulačních ploch pro složky integrovaného záchranného systému.

Pro přesné určení ceny za spolupráci nás kontaktujte s požadavky, jak by vše mělo fungovat.

park.png
Park služ

Mobilní kontrolní hlídka

Mobilní kontrolní hlídka minimalizuje rizika, chrání životy, zdraví a majetek. Může být doplňkem fyzické ostrahy, nebo technického zabezpečení vedoucím k zefektivnění kontroly rozsáhlých komplexů. Je využitelná pro objekty menšího rozsahu, nestřežené fyzicky. Hlavní činnosti mobilní kontrolní hlídky:

 • kontrola režimových opatření v objektu

 • kontrola pohybu osob v areálu

 • kontrola uzamčení a nenarušení objektu

 • protipožární hlídka

 • zajištění průjezdnosti areálu

 • na přání zákazníka odemykání a uzamykání objektu

Mobilní kontrolní hlídka se hodí pro firmy, které chtějí střežit svůj majetek v mimopracovních dnech a nechtějí investovat tolik do běžné fyzické ostrahy.

mob.png
Mob kontrol

Transportní služba

Pokud pravidelně potřebujete převážet větší množství hotovosti nebo jiné ceniny, využijte transportní službu. Pomůžeme s přípravou zásilky, s jejím zaplombováním a pak samozřejmě, s návrhem bezpečné cesty a samozřejmě s bezpečným doručením nákladu na určené místo. Dodáme vám vše potřebné od přepravních obalů až po plomby. Během cesty pak budou zásilku hlídat naši profesionálně vyškolení zaměstnanci.

Můžeme pro vás jezdit pravidelně - tržby pro vás budeme svážet klidně každý den. Nebo je samozřejmě možné dohodnout vše tak, jak si přejete. Stačí se na nás obrátit a sdělit nám vaše požadavky.

47-512.png
Transport

Osobní ochrana

Pokud náš klient požaduje maximální bezpečnost, nabízíme i služby špičkových specialistů - osobních strážců. Mají za sebou vysoce náročný výcvik (nejčastěji z ozbrojených složek) a jsou připraveni na skoro všechny nestandardní situace, které mohou nastat.

Pomůžeme vám, pokud potřebujete bodyguarda - ať už pro sebe nebo pro někoho z vašeho okolí. Profesionální osobní strážce vás doprovodí klidně i do zahraničí. Můžeme pro vás zajistit i ozbrojenou ochranku.

Zakládáme si na návrhu optimálního řešení pro danou situaci a mlčenlivosti o naší klientele.

 

Pro více informací o možnostech osobní ochrany nás kdykoliv kontaktujte.

55.png
Osobní ochr

Bezpečnostní dispečink

Náš dispečinky je v provozu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Slouží hlavně k tomu, aby naši klienti dostali vždy aktuální informace o stavu jejich zabezpečených objektů. Operátoři na dispečinku jsou proškolení na rychlé a efektivní řešení mimořádných situací. Ať už to jsou hodnotné rady nebo bleskové zajištění zásahu k vaší nemovitosti, vždy mimořádnou událost rychle a s chladnou hlavou vyřeší.

Bezpečnostní dispečink je on-line propojen s dalšími útvary naší bezpečnostní agentury a díky tomu je předání informací velmi rychlé.

Na základě osobního jednání vám rádi sdělíme více informací o tom, jak může být bezpečnostní dispečink prospěšný i pro vaší firmu!

22.png
Bezp disp

Bezpečnostní analýzy

Cílem bezpečnostní analýzy je identifikovat maximum zranitelností zkoumaného objektu, odhadnout hrozby a rizika, určit efektivitu a funkčnost stávajících ochranných a bezpečnostních prvků a v případě potřeby navrhnout řešení, které sníží všechna rizika.

Zkoumáme, jak funguje stávající zabezpečení objektu pomocí kamer, bezpečnostních prvků, pohybových senzorů a hlásičů požárů. V případě potřeby kontrolujeme a testujeme stávající fyzickou ostrahu. Na základě všech informací připravujeme dokument, který odkrývá slabá místa v bezpečnosti vaší firmy a zároveň navrhuje, jak je odstranit.

Když chcete znát skutečný stav a mít k tomu data, chtějte bezpečnostní analýzu.

44.png
Bezp anal

Speciální služby

Potřebujete pomoci s něčím, co se týká bezpečnosti a nenašli jste tuto činnost v naší standardní nabídce? Obraťte se na nás a sdělte nám svoje přání. Určitě vám rádi pomůžeme. Máme zkušenosti s poskytováním služeb, které nenabízí jen tak nějaké bezpečnostní agentura. Například:

 • pečetění mobilních telefonů se zabudovaným fotoaparátem a kamerou (pečetíme pomocí speciálních přelepovacích plomb)

 • kontrola a obsluha výtahů, topení, vzduchotechniky, ...

 • údržba zeleně, úklid vnitřních i venkovních prostor, facility management

 • schopnost komunikovat v anglickém nebo německém jazyce

 • vykonávání požárních hlídek

 • pronájem bezpečnostní techniky s možností následného odkoupení

... a mnoho dalších služeb! Pro více informací o možnostech spolupráce nás kontaktujte!

11.png
Spec služ
Kontakt

Kontaktujte nás, rádi vám se vším poradíme!

Chcete vědět více o strážní a ochranné službě? Stačí nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu.

Váš dotaz nebo přání začne zpracovávat Ing. Marta Dudová.

+ 420 604 785 709

V pracovní dny 9:00 - 15:00

bottom of page