top of page

Kariéra - pojďte pracovat s námi!

Neustále rozšiřujeme náš tým - ozvěte se nám a rádi vás poznáme.

O práci v CMS Security

Využíváme moderní nástroje

Ve firmě CMS Security budete pracovat s moderním vybavením, které vám hodně usnadní práci.

Týmová práce

Ve firmě CMS Security se nebudete nikdy cítit sám. Zkušenější kolegové rádi pomohou a poradí. Jsme na jedné lodi.

Sídlo firmy v Jablonci

Hlavní budovu a management máme v Jablonci. Místo je snadno dostupné jak autem, tak městskou hromadnou dopravou.

Jsme zde pro naše klienty

Každý klient má u nás odpovědnou osobu, kterou může kdykoliv kontaktovat.

Platební morálka

Peníze za odvedenou práci dostanete vždy přesně podle dohody a včas.

Benefity

Samozřejmostí pro naše zaměstnance jsou stravenky, výroční odměny a mnoho dalších benefitů, které dělají práci u nás jedinečnou.

Volné pracovní pozice

Průvodkyně/průvodce se znalostí cizího jazyka (Aj/Nj)

HPP/DPP                                                                                                                                      od 300 Kč/hodinu

Jsi komunikativní a samostatná(ý)? Rád(a) si řídíš svůj pracovní čas? A splňuješ níže uvedené požadavky?

Nabízíme práci na pozici PRŮVODKYNĚ/PRŮVODCE ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi.

Pracovní doba: v základním časovém koridoru od 8 do 18 hod. /po – pá/ + dle potřeby o víkendech a mimo základní časový koridor. Rozsah služby se řídí aktuálními požadavky a potřebami Škoda Muzea. Placeno na základě odpracovaných hodin.

Potřeba zaučení před zahájením pozice. Termín nástupu na pracovní pozici dle domluvy.

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav.

Náplň práce:

  • provádění turistických, odborných a VIP skupin,

  • příprava a lektorování dětských programů na různá témata.

Požadujeme:

  • znalost minimálně jednoho cizího jazyka (Aj/ NJ) na úrovni B2/C1,

  • pro-klientský přístup,

  • komunikativnost, flexibilitu, samostatnost a spolehlivost.

Nabízíme:

  • práce v reprezentativním a moderním prostředí,

  • přátelský kolektiv,

  • stabilní společnost,

  • osobní ohodnocení a benefity,

  • možnost vzdělávat se.

Volejte nebo pište v čase 9 – 15:00 (Po – Pá).

Těšíme se a kontakt na nás je: Mgr. Kristián Bodnár, 774 307 124, bodnar@cms-security.cz

Máte zájem o spolupráci a máte nám co nabídnout?
Napište nám a pošlete životopis, spojíme s vámi!

Nahrajte životopis

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Děkujeme za odeslání, ozveme se co nejdříve!

Kotva 1
bottom of page