top of page

Montáž a servis

Máme dlouholeté zkušenosti s montáží a servisem veškerých slaboproudých systémů. Samozřejmostí je profesionální konzultace a doporučení optimálního řešení pro vaše domovy nebo komerční objekty.

EZS

  Elektronické zabezpečovací systémy

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) patří mezi nejčastější ochranu domů a firem. Neustále sledujeme trendy v oboru a proto vám pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího řešení. Naše realizace vždy přihlížejí k individuálním potřebám uživatele. Bezpečnost osob a majetku je u nás na prvním místě.
Pomocí moderních a spolehlivých produktů je dnes velmi snadné předcházet možným nepříjemnostem ať už způsobeným pachateli, nebo i živly, jako je např. požár. Úkolem těchto systémů je minimalizovat případné škody a včas informovat o narušení objektu. Proto také většinu námi instalovaných systémů připojujeme na náš pult centralizované ochrany (PCO) s okamžitým výjezdem. Nicméně napojení na PCO není podmínkou.

Na přání zajišťujeme záruční i pozáruční údržbu a servis těchto zařízení, a jsme schopni se postarat i o takové systémy, které jsme sami neinstalovali. Veškeré naše instalace jsou samozřejmě prováděny v souladu s naší legislativou, a stejně tak i naše firma splňuje všechny legislativní požadavky pro tyto činnosti.

ezs.png

Požární signalizace

Říká se, že je horší se stěhovat, než vyhořet. :-) To tvrdí ti, co nezažili požár.
Díky chytrým technologiím je možné požár detekovat velmi rychle a snížit tak ztráty na minimum. Pro běžné domácnosti stačí většinou "klasické" kouřové hlásiče na stropě, ale pro rozsáhlé firemní objekty je vyžadováno sofistikovanější řešení. Po bezpečnostní analýze doporučíme nejvhodnější rozmístění a typy hlásičů a zpracujeme celý projekt. Legislativa je v této oblasti velice přísná a naše systémy a naše práce splňují veškeré její požadavky.

Samozřejmostí je u těchto systémů provádění pravidelné údržby našimi proškolenými techniky.

Pozar_edited.png
Požární signalizace

Kamerové systémy

​Kamerové systémy jsou dnes běžnou součástí zabezpečení objektů, a to nejen komerčních, ale i třeba rodinných domů.
U kamerových systémů se každý rok setkáváme s velkými inovacemi a právě u těchto systémů se také my snažíme držet krok s dobou. 4K rozlišení je dnes již běžným parametrem kamer, a sledování on-line obrazu či záznamu v mobilu je základní součástí dnešních kamerových systémů. Pokročilé funkce, jako hlídání předmětu v obraze, překročení virtuální čáry, detekce obličeje, rozpoznání RZ vozidel..., jsou také každým rokem dostupnější.

Vždy individuálně volíme takové systémy, které nejvíce vyhovují našim zákazníkům jak po technické stránce, tak i po stránce ekonomické.

Asi nejkontroverznější je ale pohled různých lidí na kamerové systémy z hlediska soukromí. Respektujeme veškeré požadavky a potřeby uživatelů, samozřejmostí je dodržení všech legislativních požadavků, a rádi alespoň rámcově seznámíme potenciální zákazníky s touto problematikou. V neposlední řadě umí kamerové systémy i šetřit náklady na ostrahu, zejména u větších podnikových areálů.

kamera.png
Kamerové sys

Docházkové systémy

Toto řešení pro firmy za vás vyřeší kontrolu přístupu osob, evidenci docházky, návštěv, sledování vozidel nebo pomocí biometrické technologie i identifikaci konkrétních zaměstnanců. Díky "modularitě" systému se instalace hodí jak do malých, středních nebo velkých firem a podniků.
Docházkový systém se dá snadno napojit na další aplikace a vám za minimální počáteční i provozní náklady odpadne starost třeba o zpracování docházkové agendy.

Častým řešením je v dnešní době také samostatný přístupový systém do bytových domů, který může jednoduše nahradit běžné klíče.

Doch_edited.png
Docházkové systémy

Domácí telefony a videotelefony

Domácí videotelefony se staly díky modernizaci chytrým nástrojem, jak zajistit komunikaci s vítanými, i nevítanými návštěvníky.
Nejčastěji se využívají ve větších rodinných a bytových domech. My nabízíme instalaci a servis prověřených produktů známých evropských výrobců a cenou se přizpůsobíme vašim požadavkům. Přes videotelefony nejen uslyšíte, ale také uvidíte, kdo je za dveřmi / brankou. Domácí videotelefony jsou skvělými partnery pro domácnosti s malými dětmi nebo s méně pohyblivými osobami.
Je také možné propojení na další systémy a vy tak můžete sledovat a komunikovat s návštěvníky pomocí mobilního telefonu. Obraťte se na nás a rádi vám pomůžeme s vhodným řešením přesně pro vás.

domtel.png

Telefonní ústředny

I když v dnešní době těmto systémům již zvoní hrana, přesto jsme schopni řešit tuto problematiku, samozřejmě s využitím nejnovějších trendů v této oblasti.

 

Tradiční telefonní systémy v kancelář jsou čím dál více nahrazovány nízkonákladovými IP telefony, či mobilními telefony.

 

Pokud potřebujete poradit, jak přejít z "analogu na digitál", neváhejte se na nás obrátit. Celým procesem vás rádi provedeme.

TEL_edited.png
Dom tel
Tel úst

Inteligentní domy

​Chytrá domácnost vám může ušetřit desítky tisíc úkonů ročně. Při správném nastavení inteligentní domácnosti se už nikdy nebudete muset starat o osvětlení, vytápění a klimatizaci, ovládání rolet nebo třeba o zabezpečení objektu.
Inteligentní domácnost není o tom, že si můžete přes mobil změnit barvu světla (i když to je samozřejmě také možné) :-). Každá komponenta systému spolupracuje s další a usnadňuje vám tak život.

Inteligentní elektroinstalace je vhodná nejen pro domácnosti, ale také pro komerční objekty (kanceláře, továrny, ...). Tam pomáhá zlepšit pracovní prostředí a šetřit peníze.

Naše společnost je autorizovanou montážní organizací systému INELS (www.inels.cz), kterou v našem regionu zastupujeme.
Obraťte se na nás, pokud chcete poznat veškeré možnosti.

ID.png
Intel domy

Televizní antény

Systémy pro příjem pozemního i satelitního televizního a rozhlasového vysílání jsou samozřejmou součástí téměř všech rodinných a bytových domů. Díky neustálé modernizaci těchto systémů jsou i v této oblasti změny, které vyžadují přizpůsobení souvisejících rozvodů a technologií. V poslední době řešíme kromě nových realizací také vše kolem přechodu TV vysílání na DVB-T2.
Naši specialisté vždy dokáží najít optimální řešení pro každého zákazníka.

anteny.png
TELKA

Počítačové sítě

Počítačová komunikace je dnes již všudypřítomná. Tvoříme pro takovou komunikaci moderní kabelové / optické / bezdrátové sítě, které vždy přizpůsobíme na míru potřebám každého zákazníka, ať už se jedná o rodinný dům, nebo třeba výrobní areál firmy.

Naše instalace realizujeme vždy s výhledem do budoucna, aby dnes vytvořená síť byla dostatečná i za pár let. Vždy volíme vhodnou kategorii kabeláže a také optimální poměr mezi výkonem a cenou.
Nezapomínáme také na design, který dnes také musí jít ruku v ruce s funkčností celého systému. Aktivní prvky počítačové sítě (srdce celého systému) volíme opět podle potřeb zákazníka, či celou síť vytvoříme tak, aby bylo možné využít aktivní prvky, které již zákazník má. Rádi pro vás vytvoříme cenovou kalkulaci podle vašich potřeb a požadavků, či jen zkonzultujeme možnosti řešení přímo pro vás.

site.png
Sítě

Kontaktujte nás, rádi vám se vším poradíme!

Chcete vědět více o montáži a servisu výše uvedených produktů? Stačí nás kontaktovat na níže uvedeném čísle nebo e-mailu. Váš dotaz nebo přání začne zpracovávat Petr Svoboda, který drží krok s dobou (sleduje novinky v oboru) a najde pro vás řešení ve skvělém poměru cena / užitek. Obraťte se na něj!

+ 420 777 799 569

V pracovní dny 9:00 - 15:00

Kontakt
bottom of page