top of page

Kariéra - pojďte pracovat s námi!

Neustále rozšiřujeme náš tým - ozvěte se nám a rádi vás poznáme.

O práci v CMS Security

Využíváme moderní nástroje

Ve firmě CMS Security budete pracovat s moderním vybavením, které vám hodně usnadní práci.

Týmová práce

Ve firmě CMS Security se nebudete nikdy cítit sám. Zkušenější kolegové rádi pomohou a poradí. Jsme na jedné lodi.

Sídlo firmy v Jablonci

Hlavní budovu a management máme v Jablonci. Místo je snadno dostupné jak autem, tak městskou hromadnou dopravou.

Jsme zde pro naše klienty

Každý klient má u nás odpovědnou osobu, kterou může kdykoliv kontaktovat.

Platební morálka

Peníze za odvedenou práci dostanete vždy přesně podle dohody a včas.

Benefity

Samozřejmostí pro naše zaměstnance jsou stravenky, výroční odměny a mnoho dalších benefitů, které dělají práci u nás jedinečnou.

Volné pracovní pozice

Obsluha recepce a expozice - Vratislavice nad Nisou

Máš zájem o nevšední a do životopisů do zaměstnání zajímavou brigádu?

Nabízíme místo v Rodném domě Ferdinanda Porscheho!

Místo výkonu práce:

  • Vratislavice nad Nisou - Muzeum v rodném domě Ferdinanda Porscheho

Náplň práce:

  • obsluha recepce a expozice

  • prodej vstupenek a sortimentu z obchodu muzea

  • provádění po expozici muzea

Požadujeme:

  • plnoletost

  • komunikativnost, spolehlivost

  • znalost německého nebo anglického jazyka a PC uživatelsky

Nabízíme:

  • práci v atraktivní prostředí a příjemném mladém kolektivu

  • možnost koordinace požadavků na plánované směny

  • práci ve stabilní firmě

Předpokládaný výkon:

  • Pá – Ne

  • 8 h/den

  • 4 – 5 směn měsíčně

Zaujal Tě inzerát?

Strážný/Strážná - Sychrov

Hledáte práci v klidném, krásném a jedinečném prostředí?

Máte rádi historii, umění a přírodu?

Toužíte po práci na historickém místě?

Staňte se součástí našeho týmu a aktivně se podílejte na zajištění ostrahy a ochrany zámeckého areálu!

  • kontrolní činnost

  • obchůzková činnost

  • ostraha majetku

Požadujeme:

  • základní znalost práce s počítačem

  • spolehlivost

  • zodpovědnost

  • pracovní flexibilitu

  • dobrý zdravotní stav

Co Vám nabízíme:

  • HPP/DPP

  • denní/noční směny

  • 116 - 136 Kč/hod + příplatky

  • stravenkový paušál

  • vhodnou výstroj

  • možnost získání osvědčení o profesní kvalifikaci (strážný 68-008-E)

  • místo výkonu práce - Zámek Sychrov

  • nástup od 1.5. nebo dle dohody

V případě zájmu nás kontaktujte na čísle nebo e-mailu: 777 075 761, krasny@cms-security.cz

Průvodkyně/průvodce se znalostí cizího jazyka (Aj/Nj)

HPP/DPP                                                                                                                                      od 300 Kč/hodinu

Jsi komunikativní a samostatná(ý)? Rád(a) si řídíš svůj pracovní čas? A splňuješ níže uvedené požadavky?

Nabízíme práci na pozici PRŮVODKYNĚ/PRŮVODCE ve ŠKODA Muzeu v Mladé Boleslavi.

Pracovní doba: v základním časovém koridoru od 8 do 18 hod. /po – pá/ + dle potřeby o víkendech a mimo základní časový koridor. Rozsah služby se řídí aktuálními požadavky a potřebami Škoda Muzea. Placeno na základě odpracovaných hodin.

Potřeba zaučení před zahájením pozice. Termín nástupu na pracovní pozici dle domluvy.

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav.

  • provádění turistických, odborných a VIP skupin

  • příprava a lektorování dětských programů na různá témata

Požadujeme:

  • znalost minimálně jednoho cizího jazyka (Aj/ NJ) na úrovni B2/C1

  • pro-klientský přístup

  • komunikativnost, flexibilitu, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:

  • práce v reprezentativním a moderním prostředí

  • přátelský kolektiv

  • stabilní společnost

  • osobní ohodnocení a benefity

  • možnost vzdělávat se

Volejte nebo pište v čase 9 – 15:00 (Po – Pá).

Těšíme se a kontakt na nás je: Mgr. Kristián Bodnár, 774 307 124, bodnar@cms-security.cz

Máte zájem o spolupráci a máte nám co nabídnout?
Napište nám a pošlete životopis, spojíme s vámi!

Nahrajte životopis

Odesláním zprávy souhlasíte se zpracováním osobních údajů

Děkujeme za odeslání, ozveme se co nejdříve!

Kotva 1
bottom of page