Primastránky

Primastránky

Domácí telefony a videotelefony


Ophera

Sady domovních audiotelefonů či videotelefonů jsou vhodné zpravidla pro rodinný dům s jedním vchodem a max. 2-3 vnitřními telefony. Jedná se o cenově zvýhodněné sady, které obsahují vše co je potřeba. V naší nabídce naleznete jak klasické, dlouhodobě prověřené produkty známých evropských výrobců, tak ekonomicé produkty. Nehledejte však u nás laciná řešení, které jsou běžně dostupné v různých marketech.

 

ThargaŘešení pro velké komerční či obytné domy je vždy na míru. Většinou se jedná o systém audio/video komunikace, nicméně se vždy dokážeme přizpůsobit požadavkům investora. Zejména u bytových domů je častým požadavkem vytvoření základníhXifto systému audiokomunikace s možností individuálního dokoupení videotelefonu pro videokomunikaci. Pro splnění všech požadavků vždy nejlépe vyhovuje systém Italského výrobce BPT. Je to designově velice povedený systém, který lze různě kombinovat a dokáže se přizpůsobit i různým topologiím kabeláže. Je vhodný jak pro menší objekty, tak pro velké celky s několika vchody. Další nespornou výhodou tohoto systému je intagrace přístupového systému TECHFASS přímo do originálních panelů - čtečka bezkontaktních čipů přímo v jednom ze zvonkových tlačítek!

 

 

ZDARMA PRO VÁS RÁDI VYTVOŘÍME KONKRÉTNÍ CENOVOU NABÍDKU PŘÍMO PRO VÁŠ OBJEKT NA MÍRU!

Kontakt: Petr Svoboda - 777 799 569, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript